Bărbat dat dispărut (FOTO)

big_cotfase_marius_dispĂrut
Poliţiştii Serviciului de Investigații Criminale şi cei ai Postului de Poliție Răucești continuă activităţile de căutare în vederea depistării numitului COTFASE MARIUS, de 30 de ani.
Potrivit purtătorului de cuvânt al Poliției Neamț, polițiștii din cadrul Postului de Poliție Răucești au fost sesizați, la data de 12 august, de către o femeie, de 58 de ani, din Grumăzești, despre faptul că fiul său COTFASE MARIUS, de 30 de ani, a plecat de la locuința sa din localitatea Răucești, în data de 26 iulie 2019, și nu s-a mai întors.Semnalmente: înălţime – 1,97 m, greutate – 115 kilograme, ochi verzi, tuns scurt și prezintă o cicatrice postoperatorie în zona tâmplei.La momentul dispariţiei, acesta era îmbrăcat cu un tricou albastru, blugi albaștri, fiind încălţat cu papuci.Polițiștii au efectuat verificări pe raza localității Răucești, în vederea depistării acestuia.Orice persoană care poate oferi informaţii ce pot conduce la depistarea persoanei căutate, este rugată să apeleze Serviciul Unic 112 ori să anunţe cea mai apropiată unitate de poliție!

Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 20:53 - Turismul românesc: din poveste de succes, în umbră a trecutului
- 19:34 - Alertă în Tulcea: obiect suspect asemănător unei drone și un proiectil cu explozibil, descoperite în localitatea Pardina
- 18:24 - Șoferița care a intrat cu mașina într-un bancomat din Galați este soția fostului ministru Victor Paul Dobre. O persoană a fost rănită
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News














