Advertising
Florin Cîțu: ”Atenție la economie. România s-a împrumutat, ieri, la 6,09%, cea mai mare dobândă din 2013 și până astăzi”

Florin Cîțu: ”Atenție la economie. România s-a împrumutat, ieri, la 6,09%, cea mai mare dobândă din 2013 și până astăzi”
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 4 mar. 2022, 09:10
Președintele Senatului și al PNL, Florin Cîțu, trage un semnal de alarmă și arată că România s-a împrumutat la o dobândă de 6,09%, cea mai mare dobândă din 2013 și până astăzi.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:35Rusia amenință după noul ajutor britanic pentru Ucraina. Kremlinul: „Împiedică procesul de pace”
- 20:26Ambele reactoare de la Cernavodă sunt oprite. Ce spune Nuclearelectrica despre siguranța centralei
- 19:25România, în fața unei perioade economice dificile. Avertisment privind PNRR, deficitul și datoria publică
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























