Advertising
Gabriela Banu și Dana Paiuș, numite în conducerea Inspectoratului Școlar Județean Neamț
2 iun. 2020, 09:26

Gabriela Banu și Dana Paiuș, numite în conducerea Inspectoratului Școlar Județean Neamț
Astăzi, 2 iunie, au loc două instalări în funcție în conducerea Inspectoratului Școlar Județean Neamț.
Astăzi, 2 iunie, au loc două instalări în funcție, în conducerea Inspectoratului Școlar Județean Neamț.
Profesoara Gabriela Banu va fi instalată în funcția de director al Casei Corpului Didactic Neam, numirea sa fiind făcută încă de săptămâna trecută. Ea o înlocuiește pe Florentina Moise căreia i-a expirat mandatul.
Profesoara Colegiului Tehnic ”Petru Poni” din Roman, Dana Lăcrămioara Păiuș va fi instalată în funcția de inspector școlar general adjunct, în locul Elenei Laiu.
Sursa: Realitatea de Neamt
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 20:53 - Turismul românesc: din poveste de succes, în umbră a trecutului
- 19:34 - Alertă în Tulcea: obiect suspect asemănător unei drone și un proiectil cu explozibil, descoperite în localitatea Pardina
- 18:24 - Șoferița care a intrat cu mașina într-un bancomat din Galați este soția fostului ministru Victor Paul Dobre. O persoană a fost rănită
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News














