Advertising
Ministerul Sănătăţii: 18 pacienţi cu COVID-19 sunt internaţi în spitale

Ministerul Sănătăţii: 18 pacienţi cu COVID-19 sunt internaţi în spitale
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 25 iun. 2024, 14:10
Dintre pacienţii internaţi în secţii, doi sunt minori
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:40Cum arată noul pașaport al SUA. Documentul conține și imaginea lui Donald Trump
- 09:29Cât costă benzina și motorina sâmbătă, 27 iunie
- 09:09Trenurile, obligate să meargă mai încet din cauza caniculei din weekend. Vor exista întârzieri uriașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News

























