Advertising
AVOCATA PREȘEDINTELUI ALES CĂLIN GEORGESCU: JUDECĂTORII CARE SE OCUPA DE DOSARUL ANULĂRII ALEGERILOR ACȚIONEAZĂ LA ORDIN POLITIC

AVOCATA PREȘEDINTELUI ALES CĂLIN GEORGESCU: JUDECĂTORII CARE SE OCUPA DE DOSARUL ANULĂRII ALEGERILOR ACȚIONEAZĂ LA ORDIN POLITIC
Scris de Realitatea de Neamt Publicat: 15 ian. 2025, 08:59
“Este o situație absolut halucinantă, de bătaie de joc la adresa noastră”
Citește și
- 14:00Întâlnire tehnică la Cotroceni pe Legea salarizării: la discuții a rămas aceeași formă a proiectului - SURSE
- 13:37Niculina Stelea (senator AUR): „Decât o lege proastă, nedreaptă și nesustenabilă, mai bine fără lege”
- 10:21Victor Cațavei (AUR): „Amânarea deschiderii programelor de finanțare cu fonduri europene – O piedică în dezvoltarea mediului economic național”
- 21:08Sistemul medical băgat de Bolojan la aparate. Ana Maria Păcuraru: „Un medic de la Făurei nu poate fi plătit după aceeași grilă cu un medic de la Floreasca”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























