Advertising
Primele declarații ale lui Ciprian Ciucu după ieșirea de la DNA: „Nu am nimic de ascuns”

Ciprian Ciucu
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 18 iun. 2026, 17:14
Primarul general al Capitalei, Ciprian Ciucu, a declarat joi, la ieșirea din sediul DNA, că nu are nimic de ascuns și că este convins de nevinovăția sa. Edilul susține că își va continua activitatea la Primăria Generală și va coopera cu anchetatorii pe parcursul procedurilor judiciare.
Citește și
- 15:38Grindeanu, Bolojan și Fritz, negocieri cruciale la Vila Lac înainte de anunțul lui Nicușor Dan
- 15:14Noul protejat al lui Bolojan, atac total la Grindeanu: "PSD face și desface singur"
- 14:03Scandal în coaliție! Claudiu Manda îl atacă dur pe Bolojan: „Ați căutat un pretext ca să nu vă țineți de cuvânt”
- 13:17Zi decisivă pentru formarea Guvernului: PNL, USR și UDMR fac ultimele calcule înainte de desemnarea premierului
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Neamt și pe Google News


























